العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"


SİNPAŞ LİVA TURKUAZ

Sultanbeyli, İstanbul (Anadolu), Türkiye
Showroom
Planlar
Vaziyet Planı
Galeri
Büyük Görsel
Fiyat Aralığı
167.000 - 815.900 TL
Teslim Tarihi
Kasım 2013
m² Aralığı
53 - 241 m²
Emlak Tipi Seçenekleri
1+1   2+1   3+1   4+1   2,5+1   3,5+1   
 • Proje ve İnşaat Firması Hakkında Bilgi

  İstanbul’un yeni merkezi semtlerden biri olacak Sultanbeyli’de konumlanan Liva İstanbul, projesinin içinde yer alan Hobi Akademisiyle yeşille mavinin buluştuğu projenin ikinci etabı Liva Turkuaz farklı mimarisiyle de dikkat çekiyor.


  Liva Turkuaz, sosyal olanakları ve zengin peyzaj alanı ile birlikte şehrin içinde doğanın tadını çıkarmamızı sağlıyor. Biyolojik göletin üzerinde bulunan çeşitli adalar sayesinde sakinlerimize farklı bir deneyim tattırıyor. Aktivite adasında projenin sahip olduğu sosyal etkinlikler, spor, hobi akademi ve yabancı dil eğitimi aktiviteleri gerçekleştiriliyor. Fitness center, Squach salonu, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu ve tenis kortu da mevcuttur.


  Sabiha Gökçen Havaalanına 10 km,Viaport AVM’ye 7 km, Meydan AVM’ye 12 km mesafede yer alan Liva Turkuaz hayatınızı fazlasıyla kolaylaştırmaktadır.


  Sinpaş Grubu bünyesinde bundan 39 yıl önce Ankara’da kurulan ve 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü’nü İstanbul’a taşıyan Sinpaş Yapı End. Tic. A.Ş., 2007 yılından bu yana konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklanarak, Türkiye gayrimenkul sektörünün lider şirketi olma yolunda emin ve güvenilir adımlarla yürümektedir.


  Doğayla barışık nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katacak ticari gayrimenkul projeleri geliştirme vizyonu ile Türkiye'nin kentsel dönüşüm sürecine katkıda bulunan Sinpaş Yapı, bugüne kadar Marenegro, Sealybria, Aqua City, İstanbul Palace, Boğaztepe, Central Life, Aqua Manors, Flatofis, Deposite AVM,Topkapı Ticaret Merkezi ve Kelebekia gibi pek çok projeyi tamamlamıştır.