العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"


KOZAPARK

Esenyurt, İstanbul (Avrupa), Türkiye
Galeri
Büyük Görsel
Fiyat Aralığı
155.000 - 890.000 USD
Teslim Tarihi
Haziran 2017
m² Aralığı
64 - 373 m²
Emlak Tipi Seçenekleri
1+1   2+1   3+1   4+1   5+1   
 • Proje ve İnşaat Firması Hakkında Bilgi

  Yüzerek Komşuya Gidilir mi ?


  Garanti Koza yine eşsiz bir projeye imza atıyor. İhtiyacınız olandan daha fazlasını içerisinde bulunduran KOZAPARK projesi, orman, girilebilir göl ve residence konseptiyle doğa içerisinde modern yaşamın keyfini sizlere sunuyor.


  Farklı büyüklüklerde daire tiplerine sahip KozaPark, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve terası bulunan 5+1 Penthouse seçenekleri ve birleştirilebilir daireler özelliği ile kendi yaşam alanınızı oluşturma imkanı da sağlıyor. İç dekorasyonunu özgürce seçebilecek olduğunuz KozaPark projesinde hem yatırım, hem de oturum amacı ile daire sahibi olabilirsiniz.


   


  Bir 21. Yüzyıl Şirketi


  1948 yılında, Türk inşaat sektörünün ilk ve öncü firmalarından biri olarak kurulan Garanti İnşaat, 66 yıllık inşaat müteahhitliği ve 33 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimi, güçlü kurumsal yapısı ve çok geniş bir yelpazeye yayılmış olan faaliyet alanları ile, yurt içi ve yurt dışında saygın bir konuma sahip olup; 2004 yılından itibaren, yeni bir misyon anlayışını bünyesinde barındıran GARANTİ KOZA kimliğiyle hizmet vermektedir.


  Türkiye’nin en eski ve deneyimli taahhüt gruplarından biri olan GARANTİ KOZA, uzun ve köklü geçmişi boyunca, sektörün ve ekonomik eğilimlerin doğrultusunda, pek çok farklı ortaklık yapılarında başarıyla hizmet vermekle, dönemin beklenti ve eğilimlerini taşıyan oluşumlara ev sahipliği yapmıştır.


  1948’de Garanti Bankası ile yola çıkan, 1976’da Koç Holding, 1987’de Alman Hochtief, 2000’de İngiliz Balfour Beatty hissedarlığı süresince; önce Garanti İnşaat, sonra GARANTİ KOZA İnşaat, daha sonra da Garanti Balfour Beatty isimleri ile faaliyet göstermiş olan GARANTİ KOZA, 2004 yılından itibaren, inşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme alanlarında; daha dinamik ve daha yüksek rekabet gücüne sahip bir yapı kazanmayı amaçlamaktadır.


  Bu anlamda, baraj, tünel ve altyapı işleri, endüstriyel binalar, yüksek binalar ve arazi geliştirme konularında, ve özel projelerde kazandığı deneyim ve hizmet potansiyeli ile; yıllar boyunca GARANTİ KOZA İnşaat’ın kazandığı başarılarda payı olan ve sektördeki devamlılığını sağlayan, yetkin ve deneyimli kadrosunun da katkılarıyla; yeni ve dinamik bir ortaklık yapısı kurulmuştur. Böylece, daha çağdaş, sonuca çabuk giden, etkin ve yüzyılın beklentilerine uygun bir kimliğe kavuşulması hedeflenmiştir.


  GARANTİ KOZA, 66 yıl boyunca taşıdığı güvenli ve güçlü yapısı, uzman ve öncü geçmişi ve pek çok ülkede tamamladığı değişik projelerden kazandığı geniş deneyim ve değerli irtibat ağı sayesinde, mükemmeliyet ve kalite anlayışı ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmekte, Rusya, Orta Doğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerde kazandığı uluslararası deneyimleri; önemli yatırımlarla desteklemektedir.


  GARANTİ KOZA, dinamik ve daha girişken bir pazarlama stratejisi ortaya koyarak, Türkiye ve komşu ülkelerde inşaat taahhüt ve gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olduğunu kanıtlamayı hedef seçmiştir.