DETAYLI ARAMA

Lokasyon (İlçe, Şehir, Ülke adı giriniz)

Proje Tipi

    Daire
    Rezidans
    Villa
    Ofis
    Hazır Ofis
    AVM

Genel Özellikler (Devamı Proje Detayında)

    Yüzme Havuzu  
    Sosyal Tesis  
    Otopark  
    Güvenlik  
    Resepsiyon  

Proje Teslim Tarihi

   Ocak 2017  
   Şubat 2017  
   Mart 2017  
   Nisan 2017  
   Mayıs 2017  
   Haziran 2017  
   Temmuz 2017  
   Ağustos 2017  
   Eylül 2017  
   Ekim 2017  
   Kasım 2017  
   Aralık 2017  
   2014 Teslim  
   Devam Eden  

Daire Tipi

Fiyat Aralığı

 ile 
   TL    USD    EUR

m² Aralığı

 ile 

Firma

العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"

HakkımızdaEmlakproje.com, konut projeleri, ofis projeleri, alış veriş merkezi projeleri gibi, hem konut hem ticari, mevcut tüm gayrimenkul proje türlerinin toplandığı bir portaldir. 


 


Emlakproje.com, daire, rezidans, villa, müstakil ev, ofis, hazır ofis, alış veriş merkezi gibi projelerinin hepsine tek bir adresten ulaşmanızı sağlar. 


 


Emlakproje.com, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, söz konusu projelerden herhangi bir gayrimenkul satın aldığınızda ihtiyacınızın olabileceği tüm çözüm ortaklarına da ulaşabilmenize olanak verir. Mobilya firmaları, aydınlatma firmaları, halı firmaları, parke firmaları, peyzaj firmaları, yüzme havuzu firmaları, iklimlendirme firmaları, elektronik donanım/akıllı ev firmaları, eşya taşıma firmaları, iç mimarlar, iç dekorasyon firmaları vs. gibi birçok kategorideki firmaya buradan ulaşabilirsiniz.


 


Emlakproje.com yine bir ilki gerçekleştirerek gayrimenkul projelerine videolu yol tarifiyle ulaşmanızı sağlar.


 


Bir diğer yeniliği ve kolaylığı ise projelerin vaziyet planlarını dinamik olarak hazırlar ki böylece projede hangi bloğun nerede ve hangi dairenin hangi blokta olduğunu kolayca anlaşılabilsin. Dinamik vaziyet planı kat planlarındaki farklı daire tiplerinin kolayca birbirinden ayrıştırılabilmesini ve anlaşılabilmesini de sağlar.


 


Emlakproje.com, kullandığı kullanıcı dostu ileri teknolojik çözümlerin yanı sıra pratik çözümler de sunar. Örneğin, “Taşınma İpuçları” başlığı altında taşınırken dikkat edilmesi gerekenler detaylı bir şekilde sunulmuştur. “Emlak İpuçları” başlığı altında emlak satın alırken dikkat edilmesi gereken konular belirtilmiştir.


 


Emlakproje.com’un en önemli farkı tarafsız olmasıdır. Hem gayrimenkul projelerini üretip hayata geçiren müteahhit firmaları hem de bu firmaların müşterileri olan tüketicilerin menfaatini gözetir. Bu amaçla tasarlanan emlakproje.com web sitesi kullanıcı dostu, basit ancak kapsamlı yapısıyla her iki tarafa da hizmet etmek üzere kurulmuştur.


 


Emlakproje.com, sadece Türkiye’deki değil tüm Dünya’daki gayrimenkul projelerini bünyesinde barındıran uluslararası bir portaldir. Bu sayede sadece Türkiye’de değil tüm Dünya’daki gayrimenkul projelerini görüp değerlendirme şansına sahipsiniz, aynı şekilde Türkiye dışındaki yabancı ülkeler de Türkiye’deki tüm projeleri görebileceklerinden, ortaya dinamik, geniş kapsamlı, kullanıcı dostu uluslararası bir emlak proje portali çıkmaktadır.


 


Emlakproje.com, yerli ya da yabancı olsun tüm gayrimenkul projelerinin buluşma noktası olarak Türkiye ve Dünya’nın hizmetine sunulmuştur.Projenizi Ekleyin
....
İletişim
.EPP Emlak Proje Platformu San. ve Tic. Ltd. Sti.Adres : Windowist Tower Eski Buyukdere Cad. No.26 K.12 D.1211 Maslak 34467 Istanbule-mail : info@emlakproje.comTelefon : +90 212 214 73 14...