العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"


DUMANKAYA RİTİM İSTANBUL

Maltepe, İstanbul (Anadolu), Türkiye
Showroom
Planlar
Vaziyet Planı
Galeri
Büyük Görsel
Fiyat Aralığı
177.300 - 799.200 TL
Teslim Tarihi
Mayıs 2014
m² Aralığı
35 - 180 m²
Emlak Tipi Seçenekleri
1+1   2+1   3+1   1+1 Dubleks   1,5+1   2+1 Dubleks   
 • Proje ve İnşaat Firması Hakkında Bilgi

  Fiyatlar peşin ve banka konut kredili satış fiyatlarıdır


  Maltepe İlçesi, İstanbul Anadolu Yakası’nın eski ve köklü yerleşim alanlarının başında yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş ilçesi Kadıköy ve kentsel dönüşüm bölgesi ilan edilen Kartal ile komşu olması ilçenin değerini ve önemini daha da arttırmaktadır. Bölge, gayrimenkul uzmanları ve araştırma kuruluşları tarafından da en kısa sürede düzenli - çağdaş gelişim göstererek en çok değer kazanacak bölgelerin başında gösterilmekte olup; ‘’ Avrupa Yakasın’daki Maslak – Levent hattı benzeri bir yapıya ve değere ulaşacaktır’’ şeklinde bu durumu ifade etmektedirler; bunun en büyük örneklerinden biri de birçok büyük inşaat firmasının bölgeye büyük proje yatırımları yapmasından da anlaşılmaktadır.


  Ritim İstanbul Projesi; E-5 karayolu alt kısmında konumlanmış olup, rezidans konut, home ofis, ticari ofis, AVM, kültür merkezi, kapalı spor alanı, kafe ve restoranların bulunduğu meydanların da yer aldığı B+ segmentte bölgenin en büyük ve en kapsamlı mix projesidir. Projenin İstanbul’un en güzel manzaralarından olan adalar ve deniz manzarasına hakim olması, çok çeşitli ulaşım imkanlarına sahip merkezi konumu, hemen yanında bölgenin en büyük AVM’si olan Carrefour Maltepe Park’ın yer alması, metro durağına 150 m. yürüyüş mesafesi, dünyanın en büyük adalet sarayı olan Anadolu Yakası Adalet Sarayı’na yakınlığı Ritim İstanbul Projesi’nin değerini arttıran unsurların başında gelmektedir.


  Ulaşım çeşitliliği ve kolaylığı ile dikkat çeken Ritim İstanbul Projesi; E-5 (D 100) karayolunun hemen yanı başında yer almakta olup, TEM Otoyolu, Anadolu Otoyolu, Sahil Yolu, Bağdat Cad., minibüs cad. gibi ana ulaşım arterlerine 3 – 10 dk.’lık mesafe yakınlığındadır. Bunların yanı sıra çok çeşitli toplu taşıma imkanlarına da yakın mesafede olan Ritim İstanbul Projesi; Kadıköy – Kartal metro durağına sadece 150 m. , Avrupa Yakası’na geçişlerde trafik sorunundan kurtaracak olan Marmaray durağına 2 km. , Yalova-Kabataş-Bakırköy-Avcılar vb. bölgelere ulaşım sağlanabilecek Maltepe İdo (deniz otobüsü) İskelesi’ne 2 km. , Kartal İdo (deniz otobüsü) İskelesi’ne 3 km. , Yalova’ya ½ saatte ulaşılmasını sağlayan Pendik hızlı feribot iskelesine 4 km. , tren istasyonuna 1,5 km. mesafede yer almakta olup, projenin bulunduğu lokasyonda sürekli olarak her bölgeye otobüs – minibüs gibi toplu taşıma imkanları da bulunmaktadır. Ritim İstanbul Projesi aynı zamanda Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’na 10 – 15 dk.’lık mesafesinden ötürü de ayrı bir önem kazanmaktadır.


  Ritim İstanbul Projesi çevresel gelişimine baktığımızda, ilk sırada, projeye 1 km. mesafede bulunan ve bünyesinde Kadıköy-Üsküdar-Ümraniye-Kartal-Pendik-Tuzla-Sultanbeyli, vb. Adliyelerinin bir arada yer alacağı günlük 100.000 kişinin ziyarette bulunacağı ön görülen ve binlerce kişiye istihdam sağlayacak ve çevre gelişimine büyük katkısı olan Anadolu Yakası Adalet Sarayı’nı söyleyebiliriz, yanı sıra çevrede çok sayıda hastane, üniversite, otel, kültür merkezi, yat limanı, tersane bulunmakta olup bunlar; hastaneler – Kartal Eğt. ve Arşt. Hast. , Maltepe Devlet Hastanesi, Süreyya Paşa Göğüs Hastalıkları Eğt ve Arşt Hast. , Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğt. ve Arşt. Hast. , Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Suzan Yazıcı Hastanesi, Fatih Sultan Mehmet Eğt. ve Arşt. Hast. ve Marmara Üni. Eğt. ve Arşt. Hast. , üniversiteler – Maltepe Üni. , Süleyman Şah Üni. , İstanbul Şehir Üni. , Acıbadem Üni. , İstanbul Ticaret Üni. , Gedik Üni. , Marmara Üni. , oteller – Titanic Business Otel, Divan İstanbul Asia, Green Park Bostancı ve Pendik, Marriot, Dedeman Bostancı, yat limanları – Pendik Marintürk, Kartal Marina, tersaneler – Pendik Tersanesi, Tuzla Tersanesi ve projenin hemen karşısında yer alan Türkan Saylan Kültür Merkezi ve projeye 15 dk. mesafede yer alan F1 yarışlarının düzenlendiği İstanbul Park’ı sayabiliriz.


  “Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak” misyonundan hareket ile Maltepe Bölgesi’ne değer katacak yeni bir proje daha geliştirdik.


  Dumankaya Ritim İstanbul Projesi DB mimarlık – Bünyamin Derman tarafından tasarlanmış olup, inşası Dumankaya İnşaat tarafından yapılmakta olan B+ segment bir projedir. Projenin tamamı 32,5 dönümlük bir alana inşa edilecek olup toplamda 240.000 m2’lik inşaat alanına sahiptir. 2 etaptan oluşacak projenin, 1. etabı 60 parsele inşa ediliyor olup arazi alanı 6.716 m2, inşaat alanı 34.000 m2’dir, zemin + 17 katlı tek blok bulunan 1. etapta toplam 176 adet rezidans konut bulunmaktadır; 350 araçlık tamamı kapalı otopark alanına sahip 1. etapta stüdyo, 1+1 ve 1,5+1 tip konutlara 1 araçlık, 2+1 ve 3+1 tip konutlara 2 araçlık yer tahsisi sağlanmaktadır. 1. etap inşaatı başlamış olup teslimi Mayıs 2014’te gerçekleşecektir. 2. Etap 7 no’lu parsele inşa ediliyor olup arazi alanı 25.675 m2, inşaat alanı 206.000 m2’dir. Zemin + 30 – 33 – 37 katlı rezidans konutların bulunduğu 3 adet kule bloktan ve zemin + 5 – 6 – 6 katlı stüdyo ve 1+1 tipte home ofislerin yer aldığı 3 adet az katlı bloklardan oluşmaktadır. Projenin genelinde 863 adet rezidans konut, 250 adet home ofis, 114 adet ticari ofis ve 146 adet mağaza ile toplamda 1373 adet bağımsız alan yer almaktadır. Projenin tamamı 2250 araçlık kapalı otopark alanına sahiptir. 2. Etap teslimi Mayıs 2015’te gerçekleşecektir. Ritim İstanbul Projesi günümüz trendlerine uygun çok farklı alternatiflerde optimum kullanım alanlarına sahip konut tipleri sunmaktadır; 35-95 m2. aralığında değişen stüdyo (1+0), 47-125 m2. aralığında değişen 1+1, 179-195 m2. aralığında değişen 1+1 dbx. , 73-77 m2. aralığında değişen 1,5+1 , 94-128 m2. aralığında değişen 2+1, 160-212 m2. aralığında değişen 2+1 dbx. , 138-172 m2. aralığında değişen 3+1, 190 m2. 3+1 dbx. , 180 m2. 4+1 ve 356-357 m2. aralığında değişen 5+1 dbx. tip konutlardan oluşmaktadır.


  Ritim İstanbul Projesi sınırları olmayan , şehir yaşamı ile bütünleşen sunduğu sosyal imkanlar ile bölgedeki en kapsamlı ve zengin proje olma özelliği ile öne çıkıyor, tanınmış markaların yer alacağı mağazalar herkese açık, 37. katta yer alan adalar-deniz manzaralı 500m2 alanlı restoran ve 500m2 alanlı lounge keyfi, kafe ve restorantların yer aldığı meydanlar, kültür merkezi, sergi salonu, 2’si terasta olmak üzere toplamda 3 adet açık yüzme havuzu, yürüyüş ve dinlenme alanları, üyelik sistemi ile hizmet verecek olan 3.500 m2. kapalı alanlı ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, spa ve güzellik merkezinin de yer alacağı Athletic-o spor klubü sadece öne çıkanlar olarak belirtebiliriz.


  Ritim İstanbul Projesi’nde hayatınızı kolaylaştıracak, konforunuzu arttıracak ve günlük hayatın zaman ile yarışında sizlere adeta asistanlık yapacak Rezidans Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Organizasyon Hizmetleri, Seyahat Hizmetleri de sunulmaktadır, bu hizmetler ile resepsiyonda karşılamadan, ev temizliğine, 7/24 tıbbi destek – ambulans , rezervasyonlar, davet organizasyonları, çiçek gönderimi, özel şoför, hava alanı transferi, uçak/otel rezervasyonu, vize/özel tur organizasyonları, ev temizliği, tamirat/tadilat, vale , kuru temizleme, oto yıkama/kiralama vb. birçok hizmetten sizlere özel fiyatlar ile faydalanabileceksiniz.


  Dumankaya IQ


  Dumankaya Ritim İstanbul Projesinde zeki ev teknolojileri “DUMANKAYA IQ” sunulmaktadır


  Dumankaya IQ’da yer alan zeki modlar sayesinde örneğin yatmadan önce yapılan; ışıkları ve televizyonu kapatma, panjurları indirme, klimayı kapatma, alarmı devreye sokma ayarlarını ‘’uyku modu’’ adı altında kaydedip, yatmadan önce sadece tek bir tuşla gerçekleştirmek mümkün. Site sakinleri, yönetimle haberleşmek için kullanılacak olan ticketing sistemi ve tüm geçiş noktalarında sesli ve görüntülü konuşma, tüm kameraları takip etme imkanı ile her şeyden haberdar olabiliyorlar. Buna ek olarak, kapı geçiş sistemleri, bariyer sistemleri ve kamera sistemleri ile güvenliği sizlere sunmaktadır.


  Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak misyonu ile hareket eden Dumankaya gayrimenkul sektöründe 49 yıldır faaliyet gösteren köklü bir firmadır. Gayrimenkul sektörünün en önde gelen firmalarından biri olan Dumankaya bugüne kadar binlerce konut üretimi gerçekleştirmiştir.


  Bağımsız araştırma kuruluşlarından GFK tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre, Dumankaya gayrimenkul firmaları arasında marka değeri açısından en önde gelen ilk 5 firma arasında yer almaktadır.

 • İnteraktif Vaziyet Planı

  Fiyatlar peşin ve banka konut kredili satış fiyatlarıdır


  Maltepe İlçesi, İstanbul Anadolu Yakası’nın eski ve köklü yerleşim alanlarının başında yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş ilçesi Kadıköy ve kentsel dönüşüm bölgesi ilan edilen Kartal ile komşu olması ilçenin değerini ve önemini daha da arttırmaktadır. Bölge, gayrimenkul uzmanları ve araştırma kuruluşları tarafından da en kısa sürede düzenli - çağdaş gelişim göstererek en çok değer kazanacak bölgelerin başında gösterilmekte olup; ‘’ Avrupa Yakasın’daki Maslak – Levent hattı benzeri bir yapıya ve değere ulaşacaktır’’ şeklinde bu durumu ifade etmektedirler; bunun en büyük örneklerinden biri de birçok büyük inşaat firmasının bölgeye büyük proje yatırımları yapmasından da anlaşılmaktadır.


  Ritim İstanbul Projesi; E-5 karayolu alt kısmında konumlanmış olup, rezidans konut, home ofis, ticari ofis, AVM, kültür merkezi, kapalı spor alanı, kafe ve restoranların bulunduğu meydanların da yer aldığı B+ segmentte bölgenin en büyük ve en kapsamlı mix projesidir. Projenin İstanbul’un en güzel manzaralarından olan adalar ve deniz manzarasına hakim olması, çok çeşitli ulaşım imkanlarına sahip merkezi konumu, hemen yanında bölgenin en büyük AVM’si olan Carrefour Maltepe Park’ın yer alması, metro durağına 150 m. yürüyüş mesafesi, dünyanın en büyük adalet sarayı olan Anadolu Yakası Adalet Sarayı’na yakınlığı Ritim İstanbul Projesi’nin değerini arttıran unsurların başında gelmektedir.


  Ulaşım çeşitliliği ve kolaylığı ile dikkat çeken Ritim İstanbul Projesi; E-5 (D 100) karayolunun hemen yanı başında yer almakta olup, TEM Otoyolu, Anadolu Otoyolu, Sahil Yolu, Bağdat Cad., minibüs cad. gibi ana ulaşım arterlerine 3 – 10 dk.’lık mesafe yakınlığındadır. Bunların yanı sıra çok çeşitli toplu taşıma imkanlarına da yakın mesafede olan Ritim İstanbul Projesi; Kadıköy – Kartal metro durağına sadece 150 m. , Avrupa Yakası’na geçişlerde trafik sorunundan kurtaracak olan Marmaray durağına 2 km. , Yalova-Kabataş-Bakırköy-Avcılar vb. bölgelere ulaşım sağlanabilecek Maltepe İdo (deniz otobüsü) İskelesi’ne 2 km. , Kartal İdo (deniz otobüsü) İskelesi’ne 3 km. , Yalova’ya ½ saatte ulaşılmasını sağlayan Pendik hızlı feribot iskelesine 4 km. , tren istasyonuna 1,5 km. mesafede yer almakta olup, projenin bulunduğu lokasyonda sürekli olarak her bölgeye otobüs – minibüs gibi toplu taşıma imkanları da bulunmaktadır. Ritim İstanbul Projesi aynı zamanda Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’na 10 – 15 dk.’lık mesafesinden ötürü de ayrı bir önem kazanmaktadır.


  Ritim İstanbul Projesi çevresel gelişimine baktığımızda, ilk sırada, projeye 1 km. mesafede bulunan ve bünyesinde Kadıköy-Üsküdar-Ümraniye-Kartal-Pendik-Tuzla-Sultanbeyli, vb. Adliyelerinin bir arada yer alacağı günlük 100.000 kişinin ziyarette bulunacağı ön görülen ve binlerce kişiye istihdam sağlayacak ve çevre gelişimine büyük katkısı olan Anadolu Yakası Adalet Sarayı’nı söyleyebiliriz, yanı sıra çevrede çok sayıda hastane, üniversite, otel, kültür merkezi, yat limanı, tersane bulunmakta olup bunlar; hastaneler – Kartal Eğt. ve Arşt. Hast. , Maltepe Devlet Hastanesi, Süreyya Paşa Göğüs Hastalıkları Eğt ve Arşt Hast. , Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğt. ve Arşt. Hast. , Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Suzan Yazıcı Hastanesi, Fatih Sultan Mehmet Eğt. ve Arşt. Hast. ve Marmara Üni. Eğt. ve Arşt. Hast. , üniversiteler – Maltepe Üni. , Süleyman Şah Üni. , İstanbul Şehir Üni. , Acıbadem Üni. , İstanbul Ticaret Üni. , Gedik Üni. , Marmara Üni. , oteller – Titanic Business Otel, Divan İstanbul Asia, Green Park Bostancı ve Pendik, Marriot, Dedeman Bostancı, yat limanları – Pendik Marintürk, Kartal Marina, tersaneler – Pendik Tersanesi, Tuzla Tersanesi ve projenin hemen karşısında yer alan Türkan Saylan Kültür Merkezi ve projeye 15 dk. mesafede yer alan F1 yarışlarının düzenlendiği İstanbul Park’ı sayabiliriz.


  “Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak” misyonundan hareket ile Maltepe Bölgesi’ne değer katacak yeni bir proje daha geliştirdik.


  Dumankaya Ritim İstanbul Projesi DB mimarlık – Bünyamin Derman tarafından tasarlanmış olup, inşası Dumankaya İnşaat tarafından yapılmakta olan B+ segment bir projedir. Projenin tamamı 32,5 dönümlük bir alana inşa edilecek olup toplamda 240.000 m2’lik inşaat alanına sahiptir. 2 etaptan oluşacak projenin, 1. etabı 60 parsele inşa ediliyor olup arazi alanı 6.716 m2, inşaat alanı 34.000 m2’dir, zemin + 17 katlı tek blok bulunan 1. etapta toplam 176 adet rezidans konut bulunmaktadır; 350 araçlık tamamı kapalı otopark alanına sahip 1. etapta stüdyo, 1+1 ve 1,5+1 tip konutlara 1 araçlık, 2+1 ve 3+1 tip konutlara 2 araçlık yer tahsisi sağlanmaktadır. 1. etap inşaatı başlamış olup teslimi Mayıs 2014’te gerçekleşecektir. 2. Etap 7 no’lu parsele inşa ediliyor olup arazi alanı 25.675 m2, inşaat alanı 206.000 m2’dir. Zemin + 30 – 33 – 37 katlı rezidans konutların bulunduğu 3 adet kule bloktan ve zemin + 5 – 6 – 6 katlı stüdyo ve 1+1 tipte home ofislerin yer aldığı 3 adet az katlı bloklardan oluşmaktadır. Projenin genelinde 863 adet rezidans konut, 250 adet home ofis, 114 adet ticari ofis ve 146 adet mağaza ile toplamda 1373 adet bağımsız alan yer almaktadır. Projenin tamamı 2250 araçlık kapalı otopark alanına sahiptir. 2. Etap teslimi Mayıs 2015’te gerçekleşecektir. Ritim İstanbul Projesi günümüz trendlerine uygun çok farklı alternatiflerde optimum kullanım alanlarına sahip konut tipleri sunmaktadır; 35-95 m2. aralığında değişen stüdyo (1+0), 47-125 m2. aralığında değişen 1+1, 179-195 m2. aralığında değişen 1+1 dbx. , 73-77 m2. aralığında değişen 1,5+1 , 94-128 m2. aralığında değişen 2+1, 160-212 m2. aralığında değişen 2+1 dbx. , 138-172 m2. aralığında değişen 3+1, 190 m2. 3+1 dbx. , 180 m2. 4+1 ve 356-357 m2. aralığında değişen 5+1 dbx. tip konutlardan oluşmaktadır.


  Ritim İstanbul Projesi sınırları olmayan , şehir yaşamı ile bütünleşen sunduğu sosyal imkanlar ile bölgedeki en kapsamlı ve zengin proje olma özelliği ile öne çıkıyor, tanınmış markaların yer alacağı mağazalar herkese açık, 37. katta yer alan adalar-deniz manzaralı 500m2 alanlı restoran ve 500m2 alanlı lounge keyfi, kafe ve restorantların yer aldığı meydanlar, kültür merkezi, sergi salonu, 2’si terasta olmak üzere toplamda 3 adet açık yüzme havuzu, yürüyüş ve dinlenme alanları, üyelik sistemi ile hizmet verecek olan 3.500 m2. kapalı alanlı ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, spa ve güzellik merkezinin de yer alacağı Athletic-o spor klubü sadece öne çıkanlar olarak belirtebiliriz.


  Ritim İstanbul Projesi’nde hayatınızı kolaylaştıracak, konforunuzu arttıracak ve günlük hayatın zaman ile yarışında sizlere adeta asistanlık yapacak Rezidans Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Organizasyon Hizmetleri, Seyahat Hizmetleri de sunulmaktadır, bu hizmetler ile resepsiyonda karşılamadan, ev temizliğine, 7/24 tıbbi destek – ambulans , rezervasyonlar, davet organizasyonları, çiçek gönderimi, özel şoför, hava alanı transferi, uçak/otel rezervasyonu, vize/özel tur organizasyonları, ev temizliği, tamirat/tadilat, vale , kuru temizleme, oto yıkama/kiralama vb. birçok hizmetten sizlere özel fiyatlar ile faydalanabileceksiniz.


  Dumankaya IQ


  Dumankaya Ritim İstanbul Projesinde zeki ev teknolojileri “DUMANKAYA IQ” sunulmaktadır


  Dumankaya IQ’da yer alan zeki modlar sayesinde örneğin yatmadan önce yapılan; ışıkları ve televizyonu kapatma, panjurları indirme, klimayı kapatma, alarmı devreye sokma ayarlarını ‘’uyku modu’’ adı altında kaydedip, yatmadan önce sadece tek bir tuşla gerçekleştirmek mümkün. Site sakinleri, yönetimle haberleşmek için kullanılacak olan ticketing sistemi ve tüm geçiş noktalarında sesli ve görüntülü konuşma, tüm kameraları takip etme imkanı ile her şeyden haberdar olabiliyorlar. Buna ek olarak, kapı geçiş sistemleri, bariyer sistemleri ve kamera sistemleri ile güvenliği sizlere sunmaktadır.


  Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak misyonu ile hareket eden Dumankaya gayrimenkul sektöründe 49 yıldır faaliyet gösteren köklü bir firmadır. Gayrimenkul sektörünün en önde gelen firmalarından biri olan Dumankaya bugüne kadar binlerce konut üretimi gerçekleştirmiştir.


  Bağımsız araştırma kuruluşlarından GFK tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre, Dumankaya gayrimenkul firmaları arasında marka değeri açısından en önde gelen ilk 5 firma arasında yer almaktadır.